כל העולם במה![](http://israblog.co.il/nanafiles/upload/Xternal/IsraBlog/73/10/22/221073/misc/17363363.jpg) "כל העולם במה וכולנו שחקנים". נדמה לי שוויליאם שייקספיר אמר את זה. באומרו את זה הוא יצר את חיי ואת חלומי... |
| 12/2008
![](/moodicons/huh.gif) אלוהים אדירים... ואוו. פתאום קיבלתי לאימייל מייל שכתוב בו " התראה לפני סגירת בלוג", וחשבתי לעצמי- איזה בלוג כבר פתחתי? אבל אז נזכרתי שפתחתי אחד לפני בערך שנה... להפתעתי הרבה ברשותי לפחות חמישה חשבונות שאיתם פתחתי בלוגים. לפני שנתיים בערך פתחתי את הבלוג הראשון. הייתי בת 14. היום אני עוד מעט בת 17. מוזר, אבל אני חושבת שאולי כדאי שאני אחזור לתעד את החיים שלי פה. יש כל כך הרבה לדבר עליו, לשתף ולספר, אבל כרגע אני רק רוצה להיות פה. בשקט. בלי לעשות הרבה.
אבל רק שתדעו שהבלוג הזה יהפוך להיות בקרוב מקום קשה. יש לי שאיפות, ורק מקום אחד להיות מתוסכלת בו. וזה כאן.
:)
| |
| |