לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

Fish eating fish eater
מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


1/2008

קראתי ספר.


קראתי ספר. קראתי אותו בבת אחת. והא שינה בי משהו. והוא גרם לי להבין משהו. לא הצגתי את עצמי עדיין.
אז מעכשיו, כל כמה זמן, אני אפרסם מעין פרק; פרק שבו אני מציג עוד חלק שבי. ואני מתכוון לחלקים של הפיצול הזה, לא של שאר הפיצולים. (שאולי מדי פעם לפעם אני אתן להם לכתוב פוסט) אם ייקרה משהו שאני צריך לספר לכם עליו בחיים שלי שלא קשור לפרקים, אני אציג אותו בלי דיחוי (כרגיל lol) ולא בתור\במקום פרק. עכשיו נתחיל.

פרק 1: אני שקרן ממש טוב

אני יודע שהרבה אנשים יגידו לכם את זה. וחלקם משקרים. ואתם מאמינים להם, אבל לא בגלל שהם שקרנים טובים אלא בגלל שהם כרגע סיפרו לכם שהם שקרנים טובים וזה נכנס לכם כל כך עמוק לתת מודע ברגע הזה שאתם לא ממש חשבתם על שום דבר אחר.


אני לעומת זאת, שקרן טוב. ולמה לכם להאמין לי? נתחיל מזה שאני כרגע הסברתי לכם למה אתם מאמינים לאנשים כשהם אומרים לכם שהם שקרנים טובים. לא הייתי עושה את זה אם הייתי משקר באותו רגע. למה לא הייתי עושה את זה באותו רגע? כי זה מנענע את התת מודע כל כך חזק (אבל אתם לא מודעים לזה) שהבלבול הפיצפון של "אני שקרן טוב" לא משפיע על התת מודע בכלל, ואתם קולטים אותו לגמרי במודע. ככה, אתם יכולים לא להאמין למשפט "אני שקרן טוב".  הבהרתי את עצמי? טוב. אז סיכמנו שלא הייתי מסביר לכם את הדבר ההוא בהתחלה של הפרק אם הייתי משקר. עכשיו תשקלו לבד אם זו סיבה מספיק טוב להאמין לי. עכשיו באמת נתחיל. אמרתי שאני שקרן טוב, עכשיו אני אסביר למה.
אני שקרן טוב, כי אני משקר לעצמי. משקר לעצמי ממש טוב. איך אני משקר לעצמי טוב? זה אני לא בטוח. זה כנראה בגלל שאני משקר לעצמי מאז שאני ממש קטן, ויכול להיות שגם בגלל הדימיון המפותח שלי. אז כשאני משקר לעצמי, אני גם מאמין לעצמי. כלומר שיניתי את המודע שלי ואיכסנתי את המידע האמיתי בתת מודע. ככה, אני חושב שהסיטואציה אמיתית, ואני בעצם אגיד את מה שאמיתי בשבילי באותו רגע, כך שאשמע כאומר אמת, ולא שקר. (בעיה: אני עושה את זה כל הזמן, ויותר מידי. זה מתחיל להשפיע לי על הזיכרון לטווח ארוך, ולטווח קצר. לזיכרון בכלל. אני מתחיל להשמיד פרטים בתת מודע בשביל שיהיה מקום לעוד פרטים.) פעם, כשהייתי קטן אך ידעתי לעשות את זה, הייתי צריך להתכונן על שקרים לפני שאני אומר אותם. זה היה עובד, אבל מאוד מלחיץ. עכשיו לעומת זאת אני יכול להמציא שקרים במהירות עצומה, גם אם אלה שקרים שיכולים לחפות אחד על השני וגם אם אלה שקרים שלא קשורים אחד אל השני בשום צורה. לא רק זה, אני גם מרכיב אותם בתור פאזל, ככה שהם לא מתנגשים ולא סוטרים אחד לשני. עוד דבר (כן יש עוד): אני יודע להגיד את האמת. זה שאני משקר הרבה לא אומר שאני משקר כל הזמן, ככה שאפשר להאמין לי לפעמים. או ואני תומך מאוד נלהב של שקרים לבנים. כי שקרים לבנים הם כשאתה אומר את האמת, פשוט לא את כולה. את זה הרבה יותר קל לעשות.

מקווה שנהינתם מפרק מספר אחד. ומקווה שקראתם את כולו. ואני מצטער שזה מה שנקרא "פוסט חופר". אז להתראות, ושלא יעבדו עליכם...

נכתב על ידי , 20/1/2008 15:28  
9 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

Avatarכינוי: 

בן: 29

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לThe Poultrygeist אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על The Poultrygeist ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2022 © עמותת ישראבלוג (ע"ר)