היה אתמול מסיבה אצל שיר, אני כבר המון זמן כל הזמן רבה עם שיר, היא גם כל הזמן אומרת שהיא עוברת לארצות הברית [עלק עוברת לארצות הברית..]
בתחילת הערב היה ממש כיף והכל עד שראינו סרט ואני ויעל השניה התחלנו לעשות סומו וכל מיני שטויות ושיר החליטה שזה עושה רעש [הכל עושה רעש, אבל שהיא צועקת בקולי קולות זה לא עושה.. ] אז עשינו משחק הראשים והיה ממש כיף [: במיוחד שיעל עשתה כל פעם פעמיים וזה נראה כמו כלב אז קראנו לה יעכלב חחחחייי ואז דיברנו על הפועל [המשמעות השניה] ובמשך כל הזמן שיר הייתה כזה בצד [כי היא באמת קצת בצד] והיא ממש עיצבנה אותנו! לפחות אותי אני לא יודעת מה עם יעל , נוי ותמר..
אני ויעל [צמד היעליות..] לא הלכנו לישון כל הלילה ושהן הלכו לישון בשש אני ויעל שטפנו כלים, גם כן אני רק דיברתי איתה ועזרתי בסוף היא עשתה את כל האיכסה, וניסינו להעיר את כולן בשבע וחצי כי שעמם לנו, נוי ותמר התעוררו כי אמרנו להן שמשעמם לנו ואם הן לא יתעוררו נלך! אז הן קמו ושיר צעקה עלינו ואמרה לנו להפסיק ולתת לה לישון, אז ריכלנו עד איזה 9 ואז היא קמה וצעקה עלינו שלא הערנו אותה ]:
אז אכלנו פנקייק, והיה כיף כזה עד שנוי ושיר ראו כל הזמן חברים ועוד כל מיני סדרות ואני יעל ותמר השתעממנו..
הלכתי בערך ב11 וחצי להארגן לסבא וסבתא שלי וגם שם ישנתי כל הזמן..
אני עושה כל מיני דברים מפ.ימו אז הנה אני שמה תמונות:
-> עגילי פימו כוסיים והשיער שלי
-> ביצת עין שמתחברת לשרשרת
-> מאפין כוסי שהוא גם שרשרת
- > שרשרת צפרדע כוסית במיוחד..
-> עוד מאפין
-> קישוט לפלאפון ארטיק
-> קישוט לפלאפון עוגיה.
זהו.. תגיבו [:
אוהבת ליצ'י [יעל]