לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

יוצרת ברוח המספרים

הרוח שמלווה אותנו יום יום באה לידי ביטוי באהבה,במספרים, באותיות,בנשמה,בצחוק, בחיוך ,ובכל מקום, וכמו מעיין היוצא מתוך הנפש בדרך של ציור, כתיבה וכל מדיה אחרת ברצוני לשתף חברים וקוראים בנבכי הדרך ,וכמובן מוגש באהבה ועל מנת להרחיב את מסלול הרוח בכולנו .

Avatarכינוי: 

בת: 64

Google:  מרסלה

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
6/2011

האביב הפנימי שלנו- שנה 7 בנומרולוגיה


 

 

 

האביב הפנימי שלנו-שנה7  -בנומרולוגיה

שנת משוב

 

 

המספר מורכב מהיבטים חומריים כמו הספרה 4 והיבטים רוחניים הספרה 3  שיחד נותנים שלימות ואחדות,וכנמשל  לגוף האדם שמורכב מחומר ורוח שאחד מאזן את השני ונותן ביטוי  ומסגרת לקיומו.

 

המספר 7 הוא מספר רוחני עם אווירת קודש וטוהר, ביהודות מגיע אלינו מספר 7  כיום שבת ,יום שבו אנו אמורים לשבות מכל מלאכה להודות על ששת ימי הבריאה שהיו יצרניים וחומריים  ולהוקיר את מלאכת הקודש. ההתבוננות וההתעמקות בגודל  היצירה באה ביום המנוחה  ורק לאחר השלמתה ביום השביעי עם איזון שלווה ושקט פנימי  .

 

אנשי  ה-7 אכן בעלי  יכולת של  הסתכלות פנימה אל תוך הדברים כמו חדירה  מבעד לחומר ,יכולת אבחון וניתוח אישי ומיוחד בדרך שלא תמיד ברורה .ומכאן גם נטייה לעיסוק בפילוסופיה , אמנות ,דת ,מחקר וטיפול .ההתבוננות פנימה לתוך הנשמה היא דרך להתפתחות כדי להגיע אל האמת של עולם הנסתר,והכל  פנימי מתחת לפני השטח כמו שנדמה הר געש פנימי שם הכול גועש ורועש וכלפי חוץ שקט דממה כי החקירה היא פנימית ושם מושקעת האנרגיה. לעיתים יש הרגשה של ניתוק מהמציאות והרגשה של אשליה בבחינת המציאות  בשל הכניסה החזקה לעומקם של דברים מה שלא תמיד ברור לנמצאים מחוץ לתמונה .

 

מבחינת עיתוי בנומרולוגיה בשנה 7 שתופיע אחת לתשע שנים תהיה בעלת אופי שבה אנו נסתכל פנימה ונחזק את הכוחות הפנימיים שלנו ,נבדוק ונבחן בשנה זו איפה היינו ולאן אנו הולכים ,ננסה לחפש את האמת בכל נושא ,בפרנסה האם אנחנו בדרך הנכונה , האם אנו מתוגמלים על עבודתנו ,האם אנו מסופקים ומוערכים על פועלינו . נבחן עצמנו בתחום זוגיות ,ונבחן כל עניין ונושא לתוך עומק הדברים מתוך תחושה ואנרגיה שהבדיקה היא לצורך בנייה והתחזקות. בשנה זו לא מומלץ לבצע את השינויים הנדרשים אם נדרשים ,יש להגיע אל התובנות הנכונות ולבצע את השינויים אם יש כאלה בשנים הבאות .

 

 

הזמן הוא טוב מבחינה רוחנית ונפשית  ללימוד,להקדיש ללימודים ולהתפתחות פנימית רוחנית ומקצועית, הלימוד תמיד יקדם אותך למקומות חדשים ולעבר עתיד טוב יותר. העיתוי הוא של התרחבות הנשמה ,מעין למידה עצמית,למידה של החיים ומה יש לחיים להציע ,למידת הפילוסופיה של החיים מתוך כניסה לרבדים עמוקים ביותר כדרך בחינה

 וביקורת .החיפוש בשנה זו היא אחרי השלמות ,השלווה הנחת מתוך הפנימיות עמוק פנימה,לעיתים יש הרגשה של חוסר באנרגיה וצורך במנוחה  אולם הנכון הוא שהיא פונה פנימה למקומות אחרים.

 

מומלץ ורצוי עם בדיקת ההתנהגויות השגיאות והאירועים בשנה זו  ללכת בדרך של תיקון  טיפול וראיה חדשה של הדברים כדרך חיובית ובונה ולא להתמקד יתר על המידה במה שהיה בעבר  אלה לקבל את המידע כמשוב בונה ומחדש  וזה למעשה המטרה .האנרגיה הנכונה תוביל לפעולות של בניה עם עוצמה אנרגטית חדשה בשנה 8 השנה שבאה לאחר מכן .כלומר ההתבוננות פנימה היא חלק בלתי נפרד מתהליך של בניה התעצמות והתחזקות כלפי עצמך וכלפי החברה .

 

 

 

 

באהבה,

"הכול צפוי והרשות נתונה,,,,,,,,,,,,,,,,,"

 

מרסלה בר תנחום

יוצרת ברוח המספרים

[email protected]

050-7445016

 

 

 

 

 

 

 

 

נכתב על ידי , 8/6/2011 07:14  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 האביב הפנימי שלנו -שנה 6 נומרולוגיה


 

 

 

האביב הפנימי שלנו-שנה 6 -בנומרולוגיה

שנת המשפחה

 

 

בשנה  4 בנינו את הבית ,הנחנו יסודות ויצקנו את החומר הברזל והאבן  , בשנה 6 אנו יוצקים את התוכן לתוך הבית,והתוכן הוא הרמוניה , יצירה ,נתינה, תמיכה,חום, רוגע, אהבה, נישואין ,משפחה ,זוגיות ,ילדים וכל מה שבית נותן להתפתחות וליציבות האדם.המספר בעיקר מייצג את האהבה שהיא יסוד האושר ,ההרמוניה, והיצירה כאשר האווירה בבית נותנת ומאפשרת את הצמיחה,ההתפתחות,הרבייה,ההשראה ,החום תוך  נתינה טבעית של האדם אל הקרובים לו והסובבים אותו וקבלה של אותם אלמנטים חזרה  .

 

 

במתמטיקה המספר 6 הוא חיבור של פעמיים 3-ואם  ה-3 מבטא יצירה וביטוי אישי ואז בספרה 6 אנו למעשה מכפילים את העוצמה מבחינה אנרגטית בכמה מונים והתוצאה בהתאם . ניתן גם  לבטא את המספר 6  כשילוב של 2 משולשים בכיוונים שונים ומנוגדים מה שנותן לו את האנרגיה החזקה של יצירה ,הרמוניה ,איזון,ושילוב נכון בין הכוחות השונים.המגן דוד בנוי משני משולשים יחד מכיוונים שונים,מאפיין את ייעודם וגורלם של היהודים בעולם.

 

אנשים שמספרם בקו גורל  6  מסמלים  את היושר, ההגינות,העזרה והתמיכה ההדדית, יהיו בעזרה לזולת,יארחו בביתם בנדיבות,נאמנים לקרובים אליהם , משרתי ציבור  ומקנים דעת ומוסר לסובבים אותם.האהבה שורה סביבם בכל עניין ומצב,והם משרים תמיכה עדינות  וטיפול מסור ורוחני .

 

מבחינת עיתוי של שנה 6 שמגיעה אחרי שנת שינויים בה בחר האדם את הדרך ואת מה שהוא משנה בנושאים של פרנסה , מקום מגורים , אהבה ,זוגיות ואו עיסוק הרי בשנה 6 יעמיק וירחיב בעיקר את הפאן המשפחתי  הרבה הרמוניה , תמיכה ,והרגשה טובה של נתינה ושמחה  בכל עשייה שהיא .

 

בהיבט הנומרולוגי בשנה זו  יש לשים דגש ומחשבה לבית לאהבה  ולמשפחה ,עם אפשרות לתת שירות בתוך הבית או מחוצה לו על פי העיסוק והייעוד. שנה טובה מאוד לביסוס אהבה,לשותפות,למיסוד נישואין וחברות, להולדת ילדים , ולהרחיב משפחה , לאמנות ויצירה וללימוד עצמי מתוך הכיוון של השקעה בהרחבת ידע אישי  .מי מאיתנו שהאמנות והיצירה הם חלק ממנו יכולים  בהחלט לפתח את הכיוון עם אנרגיה יצירתית במיוחד.

 

 

 

שנה 6 מופיעה כמה פעמים בפסגות ,וכל פעם יש לה ביטוי דומה וקצת שונה , אם בפסגה הראשונה בשנה 6 נרצה למסד את חיי האהבה שלנו בנישואין ובהקמת בית ,, במחזור ההמשך נעמיק את יסודות הבית עם ילדים והרחבת משפחה ,, יכול להיות במחזורים שלישי ורביעי שוב נהיה עסוקים בענייני משפחה ולעיתים בשנה זו  יש אפשרות להולדת נכדים ,יש אפשרות לנישואי ילדים ויש גם אפשרות לפירוק של משפחה  ,או מאידך אפשרות לפרק ב' בחיים לאדם גרוש או אלמן .

 

בכל מקרה רצוי להיות ערניים לעיתוי הנכון בכל פסגה ופסגה ולנתב נכון את האנרגיות ורצוי כמובן תמיד להיבטים החיוביים כל עוד זה תלוי בנו ובתחושות שלנו .

 

באהבה,

"הכול צפוי והרשות נתונה,,,,,,,,,,,,,,,,,"

 

מרסלה בר תנחום

יוצרת ברוח המספרים

[email protected]

050-7445016

 

 

 

 

 

 

 

 

נכתב על ידי , 1/6/2011 06:58  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , יצירתיות , רוחניות ומיסטיקה
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות למרסלה אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על מרסלה ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2022 © עמותת ישראבלוג (ע"ר)